Počet položek: 0 0 Kč

Teplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 BS Gilotina třístranné prosklení výsuvné

Třístranná prosklená vložka NBC (NBU) kombinuje jedinečnou estetiku a výjimečné funkční vlastnosti.

kliknutím zvětšíte
NBC 10 800/400 BS Gilotina třístranné prosklení
NBC 10 800/400 BS Gilotina třístranné proskleníNBC 10 800/400 BS Gilotina třístranné proskleníNBC 10 800/400 BS Gilotina třístranné proskleníNBC 10 800/400 BS Gilotina třístranné proskleníNBC 10 800/400 BS Gilotina třístranné proskleníZNBC 10 800/400 BS Gilotina třístranné prosklení příplatek možnost černé vystýlky topeništěNBC 10 800/400 BS Gilotina třístranné prosklení tech.NBC 10 800/400 BS Gilotina třístranné prosklení energ.
ks
Doprava zdarma
Kód:NBC/800/400
Výrobce:Kratki
Cena s DPH : 75 858 Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:15 %
Původní cena s DPH:89 245 Kč
Dostupnost:2 týdny
Jmenovitý výkon: 10 kW
Rozsah výkonu: 5-13 kW
Rozměry VxŠxH: 1470x876x637 mm
Hmotnost: 275 kg kg
Účinnost: 83 %
Průměr kouřovodu: 200 mm mm
Typ prosklení: třístranné výsuvné
Materiál: ocel
EAN: 5901350034392

Třístranná prosklená vložka NBC (NBU) kombinuje jedinečnou estetiku a výjimečné funkční vlastnosti. Kromě vizuálních vlastností krbové vložky zaručuje efektivní vytápění místností a ekologické spalování dřeva. Díky použití moderních materiálů a inovativních technických řešení se vyznačuje neobvyklým vzhledem a intuitivním ovládáním. Jednou z mnoha výhod je možnost připojení přívodu venkovního vzduchu. Elegance podtržena dekorativním prosklením. Integrovaný rodičovský zámek, který chrání před neoprávněným otevřením dveří.

Spalovací komora vložky je vyložena keramickým žárobetonem. Instalované dekorativní sklo má certifikát kvality a bezpečnosti, je s černým lemováním, překrývajícím rám dvířek, opticky rozšiřujícím čelo vložky.

Rám dvířek je vyroben z uzavřeného profilu, což znamená, že jsou stabilní a odolné vůči napětí, ke kterému dochází při provozu při vysokých teplotách. Těsnění dvířek je umístěno ve speciálně profilované drážce, která zajišťuje jeho správnou přilnavost a zabraňuje vypadnutí během provozu.

Vynikající těsnost vložky je zaručena pevnými svary vyrobenými v ochranné atmosféře.Ocelové prvky jsou řezány laserem pomocí nejmodernějších strojů a poté ohýbány na CNC strojích.

Krbová vložka splňuje požadavky na Ekodesign a standard BImSchV 2.

Přikládací dvířka s protizávažím – ocelová lana pracují ve vedení čtyř ložisek, díky čemuž je hmotnost dveří rovnoměrně rozložena. Pohybují se podél posuvných vedení instalovaných v rámu dveří, což zaručuje lehký, tichý a bezporuchový provoz. Díky sníženému ložisku topeniště můžete naložit velké množství dřeva najednou. Další mechanismus, který umožňuje oboustranné otevírání bočních skel, usnadňuje čištění.

Krbová vložka je vybavena systémem čistého skla -  proud vzduchu je distribuován rovnoměrně, oplachuje sklo a minimalizuje znečištění. To vám zaručí dlouhodobě čisté sklo dvířek.

Údržba krbové vložky je snazší díky instalovanému roštu a popelníku. Díky nastavitelným nožkám a hrdlu kouřovodu, stavitelnému v libovolném úhlu od 0°do 360°, lze použít v různých montážních podmínkách.

Účinnější spalování a delší stabilita teploty díky vyzdívce spalovací komory TERMOTEC, materiálu akumulujícího teplo, který zvyšuje teplotu ve spalovací komoře. Kromě toho jeho hladký bílý povrch vypadá uvnitř krbu velmi působivě.

Systém trojitého provzdušnění spalovací komory, díky kterému je spalování dřeva ve vložce ekologické a hlavně hospodárné.

Primární vzduch je do vložky přiváděn z vnějšku díky zabudovanému přívodu vzduchu o pr.125 mm. Nastavení se provádí pomocí škrticí klapky s jedním regulátorem umístěným pod dveřmi, což eliminuje nesprávnou obsluhu. Celý mechanismus funguje velmi tiše a bez problémů.

Technické parametry

  • palivo  dřevo
  • vystýlka topeniště  Termotec
  • otevírání  výsuvné
  • emise prachu  27mg/m3
  • emise CO    0,06%
  • hmotnostní průtok spalin  11,9g/s  
  • teplota spalin  191°C
  • minimální plocha  vstupních mřížek 500cm2
  • minimální plocha výdechových mřížek  700cm2

 

Související zboží - Teplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 BS Gilotina třístranné prosklení výsuvné

Podstavec pro krbové vložky MB, VN, NB, LUCY
Podstavec pod krbové vložky - nožky sada 4ks
Hmotnost: 4 kg
ks
Cena s DPH1 500

Potřebujete poradit ? KRATKI Teplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 BS Gilotina třístranné prosklení výsuvné

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam